e
sv

Tesla Tekila Satışa Çıktı, 24 Saatte Tüm Stoklar Tükendi

Tesla'nın e-Ticaret Sitesi üzerinden satışa çıkarılan Tesla Tequila isimli tekila 250 Dolarlık fiyat etiketine sahip olmasına rağmen 24 saat gibi bir sürede tükendi.
Tesla Tekila

Elon MUSK ek gelir oluşturmak adına satışa sunduğu ürünlere bir yenisini daha ekledi. ’nın Sitesi üzerinden satışa çıkarılan isimli tekila 250 Dolarlık fiyat etiketine sahip olmasına rağmen 24 saat gibi bir sürede tükendi.

Şimdiye kadar Tesla markası altında Şapka, Sweatshirt ve Tişört gibi giyim ürünlerini satışa sunan ve bu ürünlerden de ciddi satış ciroları elde eden firma son olarak farklı bir ürün grubuna giriş yaptı ve Tesla’nın Logosu ile şişelenmiş 250 Dolarlık Tesla Tequila ürününü satışa sundu.

Nosotros Tequila firması tarafından üretimi yapılan ve 750 Ml’lik şişesi ile satışa sunulan Tesla Tequila, sadece ABD Eyaletleri ile sınırlı olarak satışa çıkarken tek bir kullanıcının ikiden fazla ürün satın almasına ise müsaade edilmedi. Buna rağmen ürün stokları 24 saat içerisinde tamamen tükendi.

 

Tesla Tekila

 

İki Yıl Önce Duyurusunu Yapmıştı

Hayata geçirdiği markaların PR Değerlerini oldukça üst seviyelere çıkarmayı çok iyi başaran Elon MUSK iki yıl kadar önce bir konuşmasında Tekila satışına da başlayacağı bilgisini vermişti.

O dönemler Teslaquila ismi ile pazara giriş yapmak isteyen Elon MUSK marka tescili noktasında yaşanan sorunlar sebebiyle Tekila işini beklemeye almıştı. Görünen o ki geçen zaman içerisinde proje unutulmamış ve Elon MUSK aklındaki ürünü pazara çıkartmak için gereken tüm çalışmaları tamamlamış.

Son olarak geçtiğimiz Temmuz ayında sınırlı sayıda ürettiği şortlarla gündeme gelen Musk, hem gündemde kalmanın hem de şirketine az da olsa yeni gelir kapıları yaratmanın hakkını veriyor.

grup porno

[single_loop]
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli