e
sv

Paylaşımlı Self Servis Kargo Dağıtım İstasyonu Kargopark

Kargo dağıtım süreçlerinin özellikle son dönemde giderek sıkıntılı hale gelmesi Kargo Dağıtım Noktalarına olan ilgiyi arttırmaya başladı. Kargopark isimli girişim de buy süreçteki önemli oyunculardan birisi olma yolunda
Kargopark Sistemi

Kargo dağıtım süreçlerinin özellikle son dönemde giderek sıkıntılı hale gelmesi Kargo Dağıtım Noktalarına olan ilgiyi arttırmaya başladı. isimli girişim de buy süreçteki önemli oyunculardan birisi olma yolunda

Bu kapsamda hayata geçirilen Kargopark isimli sistem 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen, tüm kargo altyapıları ve e-ticaret siteleri ile entegre olmayı amaçlayan ve kargo dağıtım sürecini Serf Servis haline getiren bir sistem olarak sektöre girmiş durumda.

İlk olarak ile OPET ismi üzerinden işbirliğine giden Kargopark, Ortak ATM mantığı ile hareket eden bir sisteme sahip. Sistemin yaygın hale getirilmesi ile belirli bir ücret karşılığında Kargopark Sistemini tüm kargo altyapıları ve e-ticaret siteleri kullanmaya başlayacak gibi görünüyor.

 

OPET Ultrakargo

 

Türkiye Çapında Büyümeyi Amaçlıyor

Kargopark girişimi ilk etapta İstanbul merkezli olarak 18 noktada kullanıcılarına hizmet sunmaya başlamış durumda. Firmanın 2021 yılı içerisinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’deki birçok OPET istasyonunda OPET Ultrakargo ismi ile hizmet vermeye başlaması hedefleniyor.

OPET dışında özellikle AVM gibi, Cadde ve Meydanlar gibi işlek noktalarda da Kargopark yapılarının hayata geçirilmesi özellikle firmaların ve tüketicilerin sistemi tercih etmesi adına önemli bir süreç gibi görünüyor.

Kargopark Kimler İçin Uygun

 

Trendyol Express – MNG Sürat ve Yurtiçi Kargo İle Entegre

Kargopark sistemi ilk etapta Yurtiçi Kargo – MNG Kargo – Sürat Kargo ve Trendyol Express ile entegre edilmiş durumda.

e-Ticaret noktasında ise ilk olarak Trendyol sitesi üzerinden ürün alımlarında Teslimat Noktası olarak Kargopark noktaları önerilmeye başlandı.

Firmanın 2021 yılı içerisinde diğer kargo firmaları ile entegrasyon süreçlerini tamamlaması ve Hepsiburada – N11 – GittiGidiyor – Amazon gibi farklı sitelerle de anlaşmalar yapması bekleniyor.

 

Kargopark Sistemi

 

İşyerlerine Olma İmkanı

Eğer caddeye bakan bir işyeriniz varsa ve bir kısmını Kargopark noktası olarak kullandırmayı düşünürseniz firma size İş Ortağı olma imkânı da sağlıyor.

Bu sayede hem dükkan sahipleri atıl olarak bekleyen alanları değerlendirme hem de ilgili alandan Kira Desteği alma imkanına sahip olabilecekler.

Kargopark iş ortağı olabilmek için ilgili konumun aşağıdaki şartları yeterli olacaktır.

  • 7/24 kullanıma açık bir konumda yer alması,
  • İşlek ve yaya trafiği yoğun bir konumda yer alması,
  • Ulaşımı ve erişimi kolay bir konumda yer alması,
  • 3-6 metre düz bir alanı olan bir konumda yer alması,
  • Aktif internet bağlantısı ve elektrik bağlantısı ve Kesintisiz Güç Kaynağına sahip bir alan olmalı.

Başvuru için https://kargopark.com/kargopark-lokasyonu-ol/#iletisim linkindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

[single_loop]
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli