e
sv

İsteGelsin Uygulamasının Sadakat Programı İsteGelsin Elite Açıldı

1 milyondan fazla aktif kullanıcı bulunan Online Süpermarket Uygulaması İsteGelsin sıkça sipariş veren müşterileri için İsteGelsin Elite Programını hayata geçirdi.
istegelsin online süpermarket uygulaması

İsteGelsin Uygulamasının Sadakat Programı İsteGelsin Elite Açıldı

1 milyondan fazla aktif kullanıcı bulunan İsteGelsin sıkça sipariş veren müşterileri için İsteGelsin Elite Programını hayata geçirdi.

2020 yılında Online Süpermarket sektörünün büyüyen markalarından birisi olan İsteGelsin Uygulaması sadık müşterileri için İsteGelsin Elite adıyla bir sadakat programını hayata geçirdi.

Program kapsamında son 3 aylık süreçte min. 6 siparişte 1.000 TL veya üstü sipariş veren kullanıcılar 3 ay boyunca İsteGelsin Elite üyesi oluyorlar. Bu 3 aylık süre içerisinde de İsteGelsin Elite üyelerine özel Kampanya ve İndirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Bunun yanında Elite kullanıcıları 60 TL ve Üzerine ücretsiz teslimat, kişiye özel ayrılmış teslimat zamanı, seçili ürünlerde kişiye özel indirimler, kullanıcı alışkanlıklarına göre özel kampanya ve marka indirimleri gibi birçok ekstra haktan faydalanabilecekler.

İsteGelsin Elite Programı

 

İsteGelsin Elite Üyelik 3 Ayda Bir Yenilenecek

İsteGelsin üyeleri uygulama üzerinden Siparişlerim sayfasına girerek son 3 aylık süreç içerisinde yaptıkları Onaylı Siparişleri görebilirler.

Uygulama 3 ayda bir sistem üzerinden Alışveriş Miktarı ve Alışveriş Adedini kontrol ederek İsteGelsin Elite programı hakkındaki konumunuzu yeniliyor ve 3 aylık kullanım süresini başlatıyor.

Uygulamanın ilerleyen dönemde İsteGelsin Elite müşterilerine farklı birçok ek özelliği de sunması bekleniyor.

 

İsteGelsin Elite

 

İsteGelsin 2020 Yılı Verilerini Açıkladı

Online Süpermarket Uygulaması İsteGelsin tarafından 2020 yılına ait birkaç uygulama verisi de kamuoyu ile paylaşıldı.

  • 2020 yılında kullanım oranı 10 kat artmış durumda.
  • 5 Milyon kez indirilen uygulamada 1 Milyon’dan fazla aktif kullanıcı yer alıyor.
  • İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bodrum’da kullanımda.
  • Bu 4 bölgede en fazla satış Sebze ve Meyve kategorisinden yapıldı. En çok satılan ürünler ise salatalık, soda, limon, havuç, maydanoz olarak öne çıktı.
  • Alışveriş yapanların yüzde 50’si kadın, yüzde 41’i erkek.
  • En çok alışveriş yapan ilçeler Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Çankaya oldu.
  • İstanbul’da en yoğun slot 16:00-17:00, Ankara’da 10:00-11:00, Kocaeli’de 12:00- 16:00, Bodrum’da 18:00-19:00 olurken tüm şehirlerde en çok sipariş verilen gün Salı oldu.

İsteGelsin

instagram takipçi

[single_loop]
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli