2021 yılı Hepsiburada Kargo Ücretleri – Hepsiburada Satıcı Kargo Fiyat Listesi

Hepsiburada
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

tarafından HepsiBurada Satıcılarına yönelik olarak hazırlanan ve yılı içerisinde uygulanacak olan 2021 yılı Hepsiburada Ücretleri aşağıdaki gibidir.

Son Kargo Fiyat Güncellemesi: 12 Temmuz 2021

Müşterinin sepet tutarı 50 TL üzerinde ise mağazanıza faturalandırılacak kargo ücretleri ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir:

  • 30 TL ve altı tüm ürünlerde mağazanızdan alınan ürün başına kargo ücreti sabit 3.99 TL+ KDV olarak faturalandırılacaktır. Sabit kargo ücreti uygulamamız sadece Hepsijet teslimatları için geçerlidir
  • 30 TL üstü tüm siparişleriniz ekte yer alan desi fiyat listesine göre faturalandırılacaktır.

Örneğin müşterinin A, B ve C mağazalarından toplam 80 TL tutarında alışveriş yaptığı durumda sepet tutarı 50 TL üzerinde olduğu için müşteri kargo ücreti ödemeyecektir. Satıcı firmalarımızın ödeyeceği kargo ücretleri ise aşağıdaki şekildedir.

  • A mağazasından 15 TL tutarında 2 adet Hepsijet ile gönderimi yapılacak olan ürün alındığını varsayalım. Bu durumda fatura edilecek kargo ücreti 3,99 TL x 2 hesaplaması ile 7,98 TL olacaktır.
  • B mağazasından 40 TL tutarında alınan ürün için kargo fiyat listesinde yer alan desi ücretine göre faturalandırma yapılacaktır.
  • C mağazasından 10 TL tutarında alınan ve Hepsijet dışındaki bir kargo firması ile gönderilecek olan sipariş için desi fiyatına göre faturalama yapılır.

 

*Yukarıda belirtilen indirim kapsamı sadece gönderilen kargolar için geçerli olup, iade gönderiler ekteki kargo fiyatları üzerinden faturalandırılmaya devam edecektir.

 

thumbnail
İlişkili Yazı
Pazaryerleri / Satıcı Puanına Etki Eden Unsurlar ve Puan Yükseltme

2021 yılı Hepsiburada Satıcı Kargo Fiyat Listesi

2021 yılında Hepsiburada Anlaşması ile kargo gönderimi yapan firmaların ödeyecekleri Kargo Ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır. Daha uzun liste için Satıcı Panelinize bakabilirsiniz.

Listede yer alan fiyatlara + %18 KDV Eklemesi yapılması gerekmektedir. Fiyatlar KDV Hariç fiyatlardır. Örneğin 9.45 TL olarak belirtilen HepsiJet Taşıma Ücretinin satıcıya toplam  maliyeti 11.50 TL olacaktır.

Kargo gönderimlerinizi hangi kargo ile yapacağınızı Sipariş Onay Aşamasında seçebilir ve o kargonun ücretlendirmesi ile ürün gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Kargo Ücretleri ile birlikte Kargo Dağıtım Süresi – Kargo İade Adetleri gibi detaylara da bakarak hangi kargo firması ile çalışacağınıza karar verebilirsiniz.

Hepsiburada Kargo Ücretleri Temmuz 2021
Hepsiburada Kargo Ücretleri Temmuz 2021

 

 

Eski Kargo Ücretleri – 8 Mart 2021

Güncel Kargo Listesine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BianGoo Blog ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!