e
sv

2021 yılı Hepsiburada Kargo Ücretleri – Hepsiburada Kargo Fiyat Listesi

Hepsiburada tarafından 2021 yılı Ocak ayından itibaren uygulanacak olan Hepsiburada Kargo Ücretleri aşağıdaki gibidir. İlgili rakamlar 6 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak olan fiyatlardır.
Hepsiburada

tarafından yılı Ocak ayından itibaren uygulanacak olan Hepsiburada Ücretleri aşağıdaki gibidir. İlgili rakamlar 6 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak olan fiyatlardır.

Hepsiburada ayrıca iki farklı kargo anlaşmasını da satıcılarının beğenisine sunmuş durumda. Buna göre;

  • 30 TL ve altı siparişlerde kargo ücreti tüm kargo firmaları için sabit 4.99 TL + KDV olarak faturalandırılacaktır.
  • 100 TL ve altı tüm siparişlerde Hepsijet ve Aras Kargo ile gönderilen kargolar için kargo ücreti sabit olarak 9.99 TL + KDV olarak faturalandırılacaktır.

Tabi bu anlaşma sadece gönderiler için geçerlidir. İade süreçlerinde standart kargo ücretlendirmeleri geçerli olacaktır.

2021 yılı Hepsiburada Satıcı Kargo Fiyat Listesi

2021 yılında Hepsiburada Anlaşması ile kargo gönderimi yapan firmaların ödeyecekleri Kargo Ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır. Daha uzun liste için Satıcı Panelinize bakabilirsiniz.

Listede yer alan fiyatlara + %18 KDV Eklemesi yapılması gerekmektedir. Fiyatlar KDV Hariç fiyatlardır. Örneğin 9.99 TL olarak belirtilen HepsiJet Taşıma Ücretinin satıcıya toplam  maliyeti 11.79 TL olacaktır.

Aşağıdaki listede Ceva Lojistik için geçerli olan fiyatlar 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren, diğer kargolar için geçerli olan fiyatlar ise 6 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Hepsiburada Kargo Ücretleri

 

Kargo gönderimlerinizi hangi kargo ile yapacağınızı Sipariş Onay Aşamasında seçebilir ve o kargonun ücretlendirmesi ile ürün gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Kargo Ücretleri ile birlikte Kargo Dağıtım Süresi – Kargo İade Adetleri gibi detaylara da bakarak hangi kargo firması ile çalışacağınıza karar verebilirsiniz.

 

youtube izlenme

[single_loop]
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli